Burdasınız: Ana Sayfa » Web Tasarım ve Seo Kütüphanesi » Seo Neleri Kapsar

Seo (search engine optimisation) internet sitesi sahipleri Türkçe karşılığı olarak Arama motoru optimizasyonu olarak geçen hizmeti duyduysa ve bu hizmeti alıyorsa şanslı demektir. Yok eğer bu hizmeti hiç duymamışsa bu büyük bir talihsizlik olmuş duyduğu halde almamışsa ya ne olduğu konusunda yeterli bilgi almamış ve konuya vakıf olamadığı için gerekli görmemiş veya konunun lüzumunu hissedemediği için bu hizmeti almayı gerek görmemiştir. Konunun öneminin bilindiği halde seo hizmetinin alınmaması mümkün değildir. Ancak internet sayfasının fazla kişiye ulaşması gibi bir hedef yoksa ancak o zaman alınmaması doğal ve normal karşılanabilir.

Seo hizmetinin amacı sizin sitenizin daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmesini sağlamaktır. Eğer sitenizin çok daha geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsanız bu sizin kendi başınıza yapabileceğiniz bir durum değildir. Bunun için öncelikle iyi bir seo hizmeti veren yer ile irtibatlı olmak ve ihtiyacınıza cevap verecek nitelikte bir seo paketi alarak bu hizmeti almaya başlamak gerekmektedir.

Seo hizmetlerinde sitenizin içeriği her ne ise bu içerik ve bu içerikle alakalı olan her bir kelime sitenizin tanınmasında önemlidir. Çünkü internet arama motorlarında insanlar her hangi bir şeye ihtiyaçları olduğunda o ihtiyaçlarını hemen 1-2 kelime ile aramakta ve arama sonucunda karşılarına çıkan sitelere girerek ihtiyaçlarını gidermektedirler.

Eğer siz sitenizi en mükemmel şekli ile kurmuş olup her hangi bir şekilde seo hizmeti almamışsanız insanların sitenizden haberdar olmaları mümkün değilken alacağınız seo hizmeti ile insanlar ne sitenizin adı olan ne sitenizdeki bir başlık bile olmayan sadece içeride geçen bir kelime ile web sitenizi arama motorlarında en üstte görebilmektedir. İşte böylesine önemli olan bu hizmetten mutlaka yararlanmalı ve sitenizin aramalarda en üstlere çıkmasını temin etmelisiniz. Unutmayın ki aramalarda ne kadar üstte olursanız o kadar fazla tıklanır ve o kadar fazla kişiye ulaşırsınız.

Bir önceki yazımız olan Yandex Daha Hızlı Mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yok


© 2016 DİYANET VE MÜFTÜLÜK HABERLER · Subscribe: PostsSponsor:Yüce İlaçlama Comments