Burdasınız: Ana Sayfa » Tanıtım » Kokulu Böcek İlaçlama Nedir

Günümüzde artık böceklerden baş edemeyip kendimizi böcek ilaçlama şirketlerini aramak ile geçmektedir. Evlerimizde böcek tarzı birşeyler gördüğümüz süreçte ilk müdaleyi kendimiz yapmaktayız. Aslında çok yanlış bir durum budur.

Bilinçsiz şekilde farklı ilaç veya başka birşey yaptığımız zaman böcekleri azaltmaz daha çok azdırabiliriz. Bu sefer de sorunu daha çok büyütmemiz anlamına gelmektedir. Haşere, tahta kurusu, bit, pire, güve, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, akrep, karınca, tespih böceği, akarlar, kulağa kaçan, fare, sıçan, çıyan, örümcek, kertenkele tahtakuruları, tahta kurdu, sinek, sivri sinek, vb. şeylerde esenyurt böcek ilaçlama sorunu çözebilmektedir. İlaçlama ise hamam böceği, kalorifer böceği oryantal hamam böceği, amerikan hamam böceği, kara Fatma, vb gibi böceklere de garantili şekilde ilaçlama yapmaktadırlar.

Yaşam alanlarımızı ilaçlarken kesinlikle ilaçlanan yerleri temizlememiz gerekmektedir. İlaçlarımız insan sağlığına zararsız olduğundan ve kokusuz olduğundan hiçbir sıkıntı yaratılmayacaktır.

İlaçlama sonrasında şirket sorumlusu tarafından uygulama yapılan alanlara ne tür ilaçlar kullanıldığı, kullanılan bu ilaçların miktarlarını ve ekipmanların adlarına ayrıntıları içeren servis sorumlunuz ve sizin ortak imzanızı taşıyan bir servis raporu verilecektir.

Kokulu ilaçlamalarda insan veya evcil hayvanlar ilaçlama yapılan yerde duramaz ancak bitkilere zararı olamaz, kokusuz ilaçlama ve jel ilaçlama da size, bitkilerinize ve evcil hayvanlarınıza zarar vermez. Kokulu uygulamalarda evcil hayvanlarınızın 2 veya 3 saat kadar dışarıya çıkartılması gereklidir. Aksi taktirde aynı havayı solarlarsa zehirlenmeye yol açabilirler. Esenyurt böcek ilaçlama iş bitiminde her püf noktasını anlarak sizleri bilgilendiriyorlar.

Bir önceki yazımız olan KURUMSAL FİRMA İÇİN ERP başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yok


© 2017 DİYANET VE MÜFTÜLÜK HABERLER · Subscribe: PostsSponsor:Yüce İlaçlama Comments