Burdasınız: Ana Sayfa » Tanıtım » CANBAR BÜYÜSÜ İLE KOCAM GERİ DÖNDÜ

Canımdan çok sevdiğim kocamın beni aldattığını öğrendiğim gün yıkıldım. Gizli telefon yazışmalarını ve gömleğine sinen kokuyu fark ettim. Evliliğimiz sonucunda bir de dört çocuk sahibi olmuştuk. Ne yapacağımı bilemedim durumu kocamın ailesine anlattım. Böyleyken böyle oğlunuz beni aldatıyor çocuklarıyla ilgilenmiyor gecelere bazen hiç eve bile gelmiyor diye ekledim.Onların kurduğu cümle ise napalım kendine bağlasaydın demek ki adamla ilgilenmemişsin ki seni aldatmış yoksa bizim oğlan yapmaz tepkileriyle karşılaştım.Eve geldiğimde aklımda kocamın ailesinin söylediği “kendine bağlasaydın” cümlesi yankılandı durdu.Sonra aklıma büyü geldi. Ortada dört çocuk vardı bir şekilde bu evliliği kurtarmam gerekiyordu.Bende onların dediği gibi kendime bağlamak için medyum burak hocaya ulaştım.Ve konuyu anlattıktan sonra hem o üçüncü kişiyi uzaklaştırmak hem de kocamın bana bağlanması için canbar büyüsü yapmamız gerektiğini söyledi. Benim araştırdığım bazı etkili büyülerde vardı tabi ki mesela celb büyüsü gideni geri getiriyordu fakat hocanın dediği büyüye peki dedim.

Büyü yapıldıktan belli bir süre sonra kocamın bana geri dönmesini beklerken komşumuzla konuştum ve o da zamanında kocasına kaşık büyüsü yaptığını ve tuttuğunu anlattı. Büyüden bir 20 gün sonra kocamın kapıyı çaldığını gördüm ellerimde poşetlerle marketten dönüyordum şaşırmıştım. Ama o kadar çok mutlu oldum ki yuvam kurtulmuştu kötü günler geride kalmıştı artık kocam hep yanımda başucumda çocukları ve karısıyla birlikte olacaktı. Buradan bizi mutlu eden burak hoca ya teşekkür ederim.

Bir önceki yazımız olan Ofis Bölme Sistemleri Ve Özellikleri. başlıklı makalemizde man ofis ve man ofis bölme sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok


© 2018 DİYANET VE MÜFTÜLÜK HABERLER · Subscribe: PostsSponsor:Yüce İlaçlama Comments